Мініферма, комплексне обладнання для розведення птиці

Акция !!!
Датчик на яйце в подарунок !! система Овосканер
(Для моделей 100,160,200,360,500,1000 і вище)

№24-156
Ціна 700.00 грн.
Міні клітини для квартир на 10-15 перепелів
Міні клітини для квартир на 10-15 перепелів

НОВИНКА !!! Квартирна мікро-фермочка. Останнім часом з'явилася тенденція зміст перепелів в квартирі подібно до того, як багато любителів птахів тримають вдома папуг або канарок.

Представляємо вашій увазі спеціальну міні-клітку для квартир на 10-15 перепелів!

Ви любите перепелині яйця, справедливо вважаючи їх джерелом вітамінів і мікроелементів?

Регулярно купуєте їх в магазинах, піклуючись про здоров'я своїх близьких і своє власне?

Прагніть вибирати найсвіжіше і корисне яйце?

Поспішаємо вас засмутити! Перепелині яйця, реалізовані в роздрібних торгових мережах, не завжди корисні, а іноді навіть небезпечні для вашого здоров'я!

Судіть самі.

На магазинних яєчних лотках ви можете прочитати інформацію про граничний термін зберігання в 30 днів.

При цьому постачальники і продавці скромно замовчують, що вже після 5-7 днів зберігання перепелине яйце втрачає значну частину найцінніших вітамінів, мінералів і амінокислот. Що перетворює цю маленьку «ампулу здоров'я» просто в неживий дієтичний продукт.

Цінно тільки що знесених, свіже яйце. Вживаючи магазинне яйце, ви ніколи не отримаєте 100% користь!

Більш того, при найменшому недотриманні режиму зберігання, порушення температурного режиму і вологості яйце може зіпсуватися куди швидше, ніж зазначено на упаковці. Влітку покупка продукту в яєчних кіосках, на ринках і в супермаркетах - це гра в російську рулетку з ризиком отримати серйозне отруєння.

Що ж робити? Відмовитися від вживання смачного, корисного, а часом незамінного для наших діток, людей стадающие діабетом, «язвенников» і алергіків дієтичного продукту?

Ні в якому разі!

Заведіть власну перепелиних міні-ферму в своєму будинку і отримаєте можливість щодня насолоджуватися свіжими, щойно знесені яйцями!

Представляємо вашій увазі спеціальну міні-клітку для квартир на 10-15 перепелів!

Маленька клітка 50х38х25 см (розміром із звичайну хлібницю) легко поміщається на балконі, в кімнаті, на кухні. Займає мінімум місця. Завдяки адаптованому під особливості міських квартир дизайну відмінно вписується в інтер'єр і виключає забруднення території навколо клітини.

У кожній клітині може розміщуватися до 15 перепелиних курочок, які при достатньому годуванні несуть щодня по 1 плямистого яйцю. Перепели симпатичні, досить охайні, без специфічного запаху, не гучні (лише зрідка курликають). Доглядати за ними не складніше, ніж за папугою, парою канарок чи кішкою.

Досить берегти курочок від протягів, дуже яскравого світла, вчасно міняти воду і насипати корм.

І нехай вас не бентежить необхідність періодичної прибирання. Перепелиний послід стане відмінним добривом для ваших кімнатних або балконних рослин.

Доглядаючи за перепілки, щодня ви будете отримувати до 15 перепелиних яєць екстра-класу. Найсвіжіших. Найкорисніших. Тільки-тільки з-під курочки.

І будете на 100% впевнені в їх безпеці і поживної цінності. Ви будете знати, що яйце до вашого столу знесла здорова пташка, яку годували хорошим кормом без стимуляторів і антибіотиків.

З економічної точки зору утримувати своїх перепелів також більш ніж вигідно.

Порахуйте самі.

Вартість корми для перепелів - 12-15 грн / кг.

Одна курочка скльовує за день до 30 грам корму.

Таким чином, собівартість 1 яйця становить від 0,36 до 0, 45 грн.

У магазині перепелині яйця коштують близько 1 гривні - 1 гривні 20 копійок за штуку, вдвічі-втричі дорожче.

Вартість перепелиній курочки-несучки - 35 грн. Однак, це більш ніж скромне вкладення повністю окупається вже через 1,5 - 2 місяці (якщо бути зовсім точними, то через 47 - 63 дня).

Далі ваші перепёлочкі щодня обдаровують вас найсвіжішими яйцями за ціною з'їденого корму.

Так що, завдяки власній міні-фермі ви зможете економити.

А головне - безбоязно лікуватися сирими перепелиними яйцями, давати їх в їжу вашим діткам.

Замінювати курячі яйця на вашій кухні більш корисними і смачними мініатюрними аналогами. Готувати ніжний домашній майонез без небезпеки сальмонельозу.

І ніколи більше не ризикувати своїм здоров'ям, купуючи в магазині псевдодіетіческіе продукти з незрозумілими умовами перевезення, зберігання та «примальованими» термінами придатності.

Міні-клітина «Перепелиний будиночок» виконана з добротних матеріалів. Основа - оцинкований нержавіючий каркас, зовнішня частина зроблена з декоративних лакованих дерев'яних матеріалів. Може збиратися і розбиратися для переміщення. Займає місця не більше, ніж звичайна хлібник.

Ми надаємо 5-річну гарантію на конструкцію, хоча впевнені, що при звичайній експлуатації клітка прослужить не менше 10 років.

Працюємо з доставкою по всій Україні. Є можливість самовивозу з Дніпропетровська. Клітка поставляється в розібраному вигляді в картонній упаковці. За домовленістю можна придбати вже зібрану конструкцію.

Міні клітини для квартир на 10-15 перепелівМіні клітини для квартир на 10-15 перепелівМіні клітини для квартир на 10-15 перепелівМіні клітини для квартир на 10-15 перепелівМіні клітини для квартир на 10-15 перепелівМіні клітини для квартир на 10-15 перепелів